Przygotowania do biegu MUD MAX

19 stycznia 2015 w Krakowie na Błoniach odbył się oficjalny trening do biegu MUD MAX

Mud Max – Ekstremalne biegi z przeszkodami, jakich jeszcze nie było

MudMax-59W 2016 odbędzie się cykl czterech biegów ekstremalnych. Ruszyły zapisy na pierwszą edycję w Trójmieście.

Mud Max to odpowiedź na rosnącą popularność tzw. biegów z przeszkodami, czyli wyzwań dla miłośników sportu w nieco bardziej ekstremalnym wydaniu. W 2016 roku odbędą się cztery edycje – w Trójmieście, Warszawie, Łodzi i Bieszczadach. Właśnie ruszyły zapisy na tę pierwszą – http://b4sportonline.pl/mudmax/registration/197.

Pierwszy Mud Max odbędzie się 19 marca 2016r w Gniewinie, ok. 50 km. od Gdańska. Bazą startową został Hotel Mistral Sport, gdzie podczas Euro 2012 rezydowała piłkarska reprezentacja Hiszpanii. Trasa pierwszej edycji będzie miała 7 km, a na uczestników czekało będzie ok. 40 przeszkód terenowych i specjalnych.

– Mud Max chce dać uczestnikom trudne zadanie w postaci pokonania trasy, Sprawimy aby uczestnicy po biegu dowiedzieli się że posiadają mięśnie o których do tej pory nie wiedzieli. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę organizacyjna i gwarantujemy nie zawieść uczestników – Sławek Zabieglik (organizator)

MudMax-22Warto zainteresować się zapisami już teraz, ponieważ do końca grudnia cena to tylko 137 zł. , w kolejnych miesiącach odpowiednio 147, 167, 187, a w dniu zawodów 220 zł. Wszyscy uczestnicy dostaną koszulki, kupony na posiłek po biegu, napoje oraz niespodzianki od sponsorów i organizatorów. Każdy zostanie także ubezpieczony (NMW – 10 tys. zł.).

Zapisy na kolejne edycje ruszą 25 grudnia. Warszawska edycja odbędzie się 23 kwietnia, łódzka 10 września, a w Bieszczadach 22 października.

Facebook Comments

Related posts