II rocznica pogrzebu pary prezydenckiej na Wawelu – Malgorzata Wassermann


[adrotate group=”9″]

18 kwietnai 2012

Obchody II rocznicy pochowania pary prezydenckiej na Wawelu.

O godzinie 18:00 rozpoczęła się uroczysta msza święta w Katedrze Wawelskiej. Po mszy uformowano pochód, który przeszedł pod Krzyż Katyński. Przemawiali: Małgorzata Wasserman, Jarosław Kaczyński.

Dzień doby, witam państwa. Proszę państwa mija dzisiaj dwa lata od pogrzebu pana prezydenta, minęły dwa lata od tej strasznej tragedii. Myślałam, że po tych dwóch latach jestem już na tyle silna, że nic nie jest w stanie mnie wzruszyć i muszę państwu powiedzieć, że jestem bardzo, bardzo wzruszona. Bardzo Wam dziękuję. Widząc Was tutaj wszystkich wiem, że będę miała siłę na kolejnych tyle lat ile będzie trzeba.

Proszę państwa wiem o tym, że kłamstwo pęka, nie zostaje z niego nic i droga do prawdy jest coraz bliższa. Ona jest bardzo trudna, widzimy to na co dzień, widzimy to choćby teraz w tym momencie. Ale jest nas tak dużo, mamy tyle wiary, tyle siły, że na pewno się nie poddamy i będziemy walczyć do końca.

Proszę państwa jestem również pewna, że ta chwila kiedy Bóg zwróci nam wolną, całkowicie wolną ojczyznę, ona jest coraz bliższa. Bardzo, bardzo państwu za wszystko dziękuję, za Waszą obecność, za wspieranie nas rodzin, nas wszystkich, którzy walczymy o Smoleńsk o prawdę o państwo na każdym kroku, za modlitwę. Serdeczne Bóg zapłać, dziękuję bardzo.

 

Facebook Comments

Related posts