Apel o wzięcie udziału w manifestacji przed sądem w Krakowie.

IMG_4467Manifestacja rozpocznie się o godz. 12.00 we wtorek 26 kwietnia 2016 r. przed sądem w Krakowie,  ul. Przy Rondzie 7.
Związek Konfederatów Polski Niepodległej 1979-89 organizuje manifestację, której celem jest zaprotestowanie przeciw bezprawiu sądowemu, uniewinnianiu  zbrodniarzy komunistycznych winnych zbrodni przeciw ludzkości, a skazywaniu na więzienie polskich patriotów protestujących przeciw takiemu działaniu sądów.
Ostatnio w Warszawie w ramach represji politycznych sąd okręgowy w Warszawie skazał na karę 10 miesięcy więzienia bohatera walk o Niepodległą Polskę Zygmunta Miernika za to, że protestował przeciwko ochranianiu zbrodniarzy komunistycznych przez sądy przez ostatnie 26 lat.
Nie wolno się zgodzić z bezprawiem sądowym. Sądy nie mogą stać ponad prawem.  Korporacja sędziowska idąc za przykładem Trybunału Konstytucyjnego kierowanego przez byłego działacza komunistycznego Andrzeja Rzeplińskiego chce wypowiedzieć posłuszeństwo Państwu Polskiemu.
Musimy bronić naszej suwerenności i podmiotowości. Całe sądownictwo wymaga wielkiej naprawy.  I tego musi dokonać  władza ustawodawcza.
Bądź solidarny, przyjdź, pomóż zatrzymać machinę bezprawia. Polska musi się stać krajem normalnym, sprawiedliwym i solidarnym.

Związek Konfederatów Polski Niepodległej 1979-89

Facebook Comments

Related posts