Program7 obok TV Republika i niezaleznatelewizja.pl solą w oku “Polityki”

www_program7_plNapisali o nas na stronach “polityka.pl”. Widać, że autorowi artykułu niezależność naszej telewizji, która ma profil „mocno prawicowy, by nie powiedzieć nacjonalistyczny” mało się spodobała. „Tematyka publikowanych filmów mówi sama za siebie: „In vitro to procedura śmierci i kalectwa”, „Szlakiem wołyńskich krzyży”, a do tego zaciągnięte ze strony TV Trwam programy z udziałem czołowego publicysty mediów ojca Rydzyka Stanisława Michalkiewicza i głównego ekonomisty SKOK-ów Janusza Szewczaka.”. Rozumiemy, że takie treści są w „Polityce” nie do przyjęcia i w związku z tym „Liczba „lajków” na Facebooku (407) świadczy o tym, że NTIP7 mało kto ogląda.”.

Od siebie możemy dodać, że znajdzie się u nas także Grzegorz Braun, Kazimierz Świtoń, Eugeniusz Sendecki, Marian Kowalski, ONR i Młodzież Wszechpolska oraz wielu innych, a każdy niemiły dziennikarzom “Polityki”.

Dlatego prosimy: Pokażcie redaktorom z „Polityki”, że nie jest tak jak piszą. „Polubcie” naszą stronę https://www.program7.pl lub na facebook’u https://www.facebook.com/ProgramSiodmy . Przecież oglądacie.

Dziękujemy.

Link do artykułu „Polityka”: http://www.polityka.pl/kraj/1534691,1,wysyp-telewizji-niezaleznych-nie-tylko-prawicowych.read

Facebook Comments

Related posts