Biden jest psychicznie chory? Deputowany pyta ambasadora USA.

Biden jest psychicznie chory?Deputowany do Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej Shamsail Yunusovich Saraliev zwrócił się do ambasadora USA w Rosji Johna Sullivana o pomoc w ustaleniu faktów na temat zdrowia psychicznego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Joe Bidena. W swoim piśmie do ambasadora Saraliew pyta czy Biden był kiedykolwiek w rejestrze psychiatrycznym i czy był leczony w szpitalu psychiatrycznym. W piśmie możemy przeczytać, że według doniesień medialnych członkowie Izby Reprezentantów USA wielokrotnie wzywali prezydenta USA Joe Bidena do wykonania testu poznawczego i opublikowania jego wyników, stwierdzając, że „spadek zdolności umysłowych prezydenta stał się bardziej widoczny w ciągu ostatnich dwóch lat. lat.”

Ponadto Saraliev stwierdza, że stan zdrowia psychicznego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Joe Bidena jest powodem do niepokoju i uzasadnionego alarmu, gdyż jego nieprzewidywalne zachowania, niekontrolowane wybuchy agresji obserwowane w ostatnim czasie mogą ostatecznie doprowadzić do nieodwracalnych konsekwencji dla całego świat.
Publiczne nieprzyzwoite wypowiedzi w przemówieniach, niedopuszczalne obraźliwe uwagi pod adresem prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Władimirowicza Putina, a także inne wyraźne oznaki zaburzeń psychicznych, oczywiście budzą wątpliwości co do profesjonalnej przydatności Joe Bidena na stanowisku prezydenta. – pisze autor pisma do ambasadora USA w Rosji.

Shamsail Yunusovich Saraliev urodził się w Groznym, w Czeczenii w 1973 roku. Jest Deputowanym do Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej od grudnia 2011 r. Wcześniej był Ministrem Czeczeńskiej Republiki ds. Stosunków Zewnętrznych, Polityki Krajowej, Prasy i Informacji w latach 2008 – 2011.

 

Marek Czapla

 

Facebook Comments

Related posts