Nie żyje nasza dziennikarka Anastazja Majcher

Nie żyje nasza dziennikarka Anastazja Majcher. O śmierci 22-letniej kobiety poinformował jej mąż w krótkim oświadczeniu.

Anastazja Majcher była znaną w kręgach wolnościowych i patriotycznych aktywistką. Często pojawiała się także w programach Takt.TV,  Telewizji Wolnych Polaków TWP1. Była gościem Marcina Roli w programie wRealu24.

Dziennikarka zmarła nagle, w niewyjaśnionych okolicznościach. Informację o jej odejściu do mediów przekazał mąż, Marek Majcher, który w marcu 2015 roku został oskarżony o próbę zamachu na prezydenta Bronisława Komorowskiego. Od tego momentu zaczęło się pasmo niewyjaśnionych zdarzeń, o których więcej można się dowiedzieć w naszym materiale „”Uprowadzenie” Leosia – Czego w mediach wam nie powiedzą”.

 

Uroczysta Msza Święta w intencji duszy tragicznie zmarłej Anastazji Majcher – Rzymskokatolicka Parafia w Karwinie Frysztat w Czechach, sobota 23.06.2018, godz. 15:00.

Będzie ona miała charakter ostatniego pożegnania, ze względu na pochówek w gronie rodzinnym.

 

„Na prośbę rodziny, w imieniu rodziny oraz swoim chcę poinformować, że moja ukochana małżonka Anastazja Majcher z domu Olszewska w wieku 22 lat zginęła tragicznie dnia 14 czerwca 2018 roku w godzinach porannych” – mówi Marek Majcher w swoim oświadczeniu.

Marek Majcher mówi niewiele o śmierci swojej żony – „W tym czasie nie było mnie z nią, gdyż byłem na spotkaniu z adwokatem w związku z uporczywym nękaniem mojej rodziny od ponad pół roku przez zorganizowaną grupę przestępczą. Przebieg tego procederu można było śledzić w naszych audycjach na żywo na kanale Telewizja Wolnych Polaków TWP1 oraz w reportażach telewizji Program 7 i TAKT.TV”

Na razie wiadomo tylko, że Anastazja Majcher zmarła śmiercią tragiczną. Jej mąż nie ujawnia szczegółów z powodu prowadzonego w tej sprawie postępowania.

Facebook Comments

Related posts