Marek Majcher – “Uprowadzenie” Leosia – Czego w mediach wam nie powiedzą

Marek Majcher “Marecki” to tata Leosia. “Uprowadzenie” Leosia to historia ojca, który domagał się respektowania prawa, chciał opiekować się swoim syniem. Wszystkie instytucje odmówiły mu pomocy.

Marek Majcher - Uprowadzenie Leosia - Czego w mediach zabrakłoOto historia przejęcia pieczy rodzicielskiej nad Leosiem z innej perspektywy. W programie Uwaga! oraz Uwaga! po Uwadze przedstawiono sytuację jako „uprowadzenie przez ojca czteroletniego syna”. Program ten pokazał jedynie punkt widzenia matki dziecka, tymczasem z ojca próbowano zrobić niebezpiecznego wariata. Jednocześnie nie pokazano w nim wielu bardzo istotnych wątków tej sprawy.

Temat: “Uprowadzenie” Leosia

Prawdopodobnie nikt się nie zastanawiał głębiej nad tym tematem, a górę wzięła wszechmogąca oglądalność.  Wydaje się, że program ten był zrobiony przede wszystkim z myślą o oglądalności.  Prawdopodobnie w całej tej telewizyjnej historii zapomniano o najważniejszym, o chłopcu. Pamiętano natomiast, żeby było jeszcze więcej sensacji. Prawdopodobnie ktoś przesadził z sensacyjnością i sytuacja całkowicie wymknęła się spod kontroli. Tymczasem pomimo zaklinania rzeczywistości widz oglądający nagranie prawdopodobnie stwierdzi, że

To był bandycki napad

Kulminacją wydarzeń był napad dokonany 13 kwietnia 2018  w asyście kamery TVN. Po tym napadzie Marek Majcher długo wracał do zdrowia. W naszym filmie zobaczycie kluczowe sceny z tego napadu zarejestrowane kamerą monitoringu. 

 

Prezentujemy sytuację widzianą z innej strony. Pokazujemy także nowy materiał wideo z napadu.

 

 

Kontakt z nami przez zakładkę “Kontakt”

Facebook Comments

Related posts