Apel o wzięcie udziału w manifestacji przeciw bezprawiu sądowemu

IMG_4467Manifestacja rozpocznie się o godz. 13.00 w czwartek 11 sierpnia 2016 r. przed sądem w Krakowie, ul. Przy Rondzie 7.

Związek Konfederatów Polski Niepodległej 1979-89 organizuje manifestację, której celem jest zaprotestowanie przeciw antypolskim wyrokom, przeciw uniewinnianiu zbrodniarzy komunistycznych winnych zbrodni przeciw ludzkości, a skazywaniu na więzienie polskich patriotów protestujących przeciw takiemu działaniu sądów.

Sędzia Joanna Dryll, jakby żywcem wyciągnięta z głębokiej komuny, skazała na 10 miesięcy więzienia weterana walk o Niepodległą Polskę Zygmunta Miernika za domaganie się sprawiedliwości . Widocznie wg sędzi Dryll, realizacja art. 19 Konstytucji III RP mówiącego o otaczaniu specjalną opieką weteranów walk o niepodległość polega na zamykaniu ich w więzieniach.

Oto bezprawie w majestacie prawa.

Nie wolno się godzić na bezprawie sądowe. Sądy nie mogą stać ponad prawem. Korporacja sędziowska idąc za przykładem Trybunału Konstytucyjnego kierowanego przez byłego działacza komunistycznego Andrzeja Rzeplińskiego chce wypowiedzieć posłuszeństwo Państwu Polskiemu.

Musimy bronić naszej suwerenności i podmiotowości. Całe sądownictwo wymaga wielkiej naprawy. I tego musi dokonać władza ustawodawcza.

Bądź solidarny, przyjdź, pomóż zatrzymać machinę bezprawia. Polska musi się stać krajem normalnym, sprawiedliwym i solidarnym.

Przynieśmy sądowi nasz gniew.

Związek Konfederatów Polski Niepodległej 1979-89

Prezes – Krzysztof Bzdyl

 

wezw

 

 

Facebook Comments

Related posts