Policjanci zeznają przed sądem w Nowym Sączu


policjaW piątek 17 kwietnia 2015 roku odbyła się kolejna rozprawa skierowana przez nowosądeckich policjantów przeciwko Polskim Patriotom, którzy doprowadzili do usunięcia z Nowego Sącza sowieckiego symbolu zniewolenia Polskiego Narodu postawionego przez okupacyjne władze sowieckie.

Wygląda na to, że Polscy Patrioci, poważni ludzie, którzy dostali zgodę na manifestację od władz miasta Nowego Sącza, a zostali tam brutalnie potraktowani przez policję – przyjechali do Nowego Sącza, by zaatakować to spokojne miasto i jego funkcjonariuszy śpiewem polskich pieśni patriotycznych, czytaniem patriotycznych polskich wierszy („Czerwona Zaraza” – napisany przez Józefa Szczepańskiego „Ziutka” zamordowanego przez Niemców podczas Powstania Warszawskiego), krzykiem i używaniem nieprzyzwoitych słów.

Policjanci nie próżnują w tym mieście, bo wciąż przygotowują na uczestników pokojowej manifestacji z 27 września 2014 roku coraz bardziej wymyślnie komponowane zarzuty, blokują również drogi, by uniemożliwić nam przemieszczanie się po tym spokojnym mieście. Podczas rozprawy –która odbyła się 19 marca obwinieni, a także przedstawiciele organizacji kombatanckich i niepodległościowych (m.in. obecny na rozprawie Janusz Kamocki – obserwator z ramienia Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej) tłumaczyli bezsens absurdalnych działań nowosądeckiej policji oraz innych organów czy urzędów, wymierzonych przeciwko Polakom, którzy wystąpili w obronie dobrego imienia Polski.

Więcej informacji na temat tego co się już wydarzyło w Nowym Sączu (teksty, zdjęcia, filmy) : https://www.program7.pl/przeciwnicy-bolszewickiego-pomnika-w-nowym-saczu-przed-sadem/

https://www.program7.pl/kompromitacja-milicji-w-nowym-saczu/

Elżbieta Serafin

 

Zatrzymanie Zygmunta Miernika:

Oświadczenie mecenasa Konrada Firleja w sprawie prześladowania świadków i obwinionych:

Facebook Comments

Related posts