Tadeusz Majchrowicz przemawia podczas protestu Solidarności w Warszawie 30 marca 2012


[adrotate group=”9″]

Zastępca przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” Tadeusz Majchrowicz przemawia podczas protestu Solidarności przeciwko podnoszeniu wieku emerytalnego do 67 lat. Warszawa, 29 marca 2012.

Warto było widzieć tą przerażoną minę proszę państwa. Podobnie jak wczoraj pan premier, vice premier, który usłyszał pytanie od dziennikarzy czy porozumienie z Donaldem Tuskiem oznacza, że został zredukowany dług PSL-u za nierozliczoną kampanię wyborczą? Takie pytanie padło, więc Waldek zamienił się w słup soli na chwilę, zanim odpowiedział, że to jest głupie pytanie, ale krew mu odpłynęła aż do stóp proszę państwa, kiedy takie pytanie usłyszał.

Bo o nic innego n i chodzi w tym porozumienia jak tylko o to żeby już z odsetkami te ponad 20 milionów PSL nie musiał zwracać. I mają za dużo do stracenia tych wszystkich stanowisk od ministerialnych, aż po najniższe szczeble samorządu, gdzie ciągle tylko spijają śmietankę raz z czerwonymi, raz z Platformą. Więc taki zgniły kompromis nas nie interesuje.

My będziemy walczyli aż do skutku proszę państwa. Będzie gorąca wiosna, będzie gorące lato w tym roku przestępnym. To jest taki rok szczególny i proszę to traktować jako żart, ja nie ironizuję, ale to jest jedyny rok chyba w historii świata kiedy są dwa wielkie tygodnie.

Facebook Comments

Related posts