Ruch Kontroli Wyborów – włącz się


RKWNie mamy zaufania do systemu wyborczego i dlatego musimy jako obywatele przypilnować wyborów na każdym etapie oddawania i liczenia głosów! Wybory w naszym Kraju są fałszowane ale położymy temu kres!

Przed nami stoi zadanie stworzenia struktur powiatowych i przygotowanie ludzi do uniemożliwienia fałszerstw w komisjach okręgowych – mówił dr Jerzy Targalski, jeden z inicjatorów Ruchu Kontroli Wyborów, podczas II Konferencji Ruchu w Niepokalanowie.

Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic i chcesz pomóc wypełnij ten formularz.

Poniżej publikujemy listę koordynatorów okręgowych Ruchu Kontroli Wyborów.

Koordynatorzy Okręgowi i ich pomocnicy – koordynatorzy powiatowi (dane stale uzupełniane)
KONTAKTY W WOJEWÓDZTWACH i OKRĘGACH

KOORDYNARTORZY OKREGOWI

Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 1 we Wrocławiu Tomasz Małek 504239470 tomasz.malek@solidarni2010.pl
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Wałbrzychu Ernest Nosko 501708345 rkwwalbrzych@gmail.com
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 7 we Włocławku Mariusz Stachowiak 602831955 skrzynka.mariusz@gmail.com
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Lublinie Wojciech Radkowiak 693 809 890 wradkowiak@gmail.com
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Chełmie Grzegorz Słupczyński 503 126 681 825 633 535 ecoinsbud@interia.pl
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Zamościu Krzysztof Sowa 696 438 136 sowa_pio@wp.pl
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Zielonej Górze Tomasz Naruszewicz 781 100 105 tomasz.naruszewicz@gmail.com
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim Kazimierz Sokołowski 609 720 577 kazik755@gmail.com
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 14 w Łodzi Jan Królikowski 729 214 037 sztablodzrkw@gmail.com
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 19 w Nowym Sączu Antonina Węglarz 784 187 722 nw11@wp.pl
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 20 w Tarnowie Lech Józef Michalski 14-65-19-455 519-716-403 tvszerzyny@gmail.com
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 21 w Warszawie Max Bylicki 501 200 351 mb@miridamox.pl
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 26 w Siedlcach Maciej Kublikowski 692 386 488 kublikowski@wp.pl
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 27 w Opolu Wacław Grzybowski 604 776 031 waclawgrzybowski@yahoo.com
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 36 w Gdańsku Anna Kołakowska 881 921 289 gniady1@wp.pl
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 37 w Gdyni Jagoda Wawrowska 516 397 999 rkwjawagdynia@gmail.com
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 39 w Katowicach Maciej Odorkiewicz 517-461-424 maciej.odorkiewicz@solidarni2010.pl
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 40 w Bielsku-Białej Rafał Dudziak 606 277 331 rafaldudziak@web.de
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 42 w Kielcach Mirosław Moskwa 796 123 522 miroslaw.moskwa@interia.eu
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 43 w Olsztynie Wioletta Machniewska 662-042-204 pm16@wp.pl
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 44 w Elblągu Wioletta Machniewska 662-042-204 pm16@wp.pl
Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 45 w Poznaniu

Koordynator dla Polonii Wojciech Rawski 601515370 wojtek.rawski@gmail.com

KOORDYNATORZY POWIATOWI
Nr 21 Warszawa / Bielany – Piotr Zajkowski niedlagender@gmail.com
Warszawa / Ochota i Włochy – Krzysztof Jabłonka 663 030 202 zakjablonka@gmail.com
Warszaw/ Praga Płd. – Max Bylicki 501 200 351 mb@miridamox.pl
Warszawa / Śródmieście – Paweł Zdun – 604 583 535 dudaprezydentem@gmail.com
Warszawa / Mokotów – Włodzimierz Sobczyk – 501 140 292 dublinerkw@gmail.com
Warszawa / Ursynów –Krzysztof Pastuszko 694 002 054 k.pastuszko@upcpoczta.pl
Warszawa Zachodnia – Lucjan Mączewski 602 267 633 lucjanmacz@gmail.com
Warszawa / pruszkowski – Agnieszka Kaczorowska 604 240 620 akaczorowskabudek@gmail.com
Warszawa / legionowski – Andrzej Zdun tel. 692 443 703 azdun01@gmail.com
Nr 3 w Legnicy lubiński – Grzegorz Pielech 605 82 75 82 grzegorz.pielech@gmail.com
Nr 4 w Wałbrzychu dzierżoniowski, Irena Bukalska 605-948-533 irenabukalska@interia.pl po 20 kwietnia Roman Gabrowski 691 488 000 gabroman@interia.pl
Nr 4 w Wałbrzychu kłodzki – Duszniki Krystyna Śliwińska 604 453 771 krystyna.sliwinska@onet.eu
Nr 5 w Bydgoszczy świecki – Maciej Różycki 502-506-960 solidarni2010bydgoszcz@gmail.com
Nr 10 w Chełmie miasto Chełm – Joanna Wiesława Kowalczuk 514 441 775 KGP klubgp@wp.pl
Nr 10 w Chełmie Chełmski – Ryszard Bejda 602 514 069
Nr 10 w Chełmie Krasnostawski – Roman Fornalski 723 866 210
Nr 12 w Zielonej Górze zielonogórski – Beata Pachnik Łozińska 502 067 838 beata.doradztwo@gmail.com
Nr 14 w Łodzi pabianicki – Karol Jabłoński 570 353 326 karol.jablonski@pocyta.fm
Nr 15 w Piotrkowie Trybunalskim radomszczański – Waldemar Szwedowski 512 103 625 waldemar.sz.rkw.radomsko@gmail.com
Nr 17 w Skierniewicach łowicki – Wojciech Gędek 606 408 918 lowicz.klubygp@wp.pl
Nr 18 w Krakowie krakowski – Władysław Tyrański 607 693 541 kragino@gmail.com
Nr 18 w Krakowie Kraków – Tadeusz Kaznowski 510 398 378 solidarni2010-krakow@o2.pl
Nr 18 w Krakowie olkuski – Ewa Siwiński 506 792 473 e1siwu@interia.pl
Nr 19 w Nowym Sączu gorlicki – Marek Gawor 604 445 809, 18 352 63 08 klubgpgorlice@wp.pl
Nr 19 w Nowym Sączu limanowski – Jadwiga Sikoń 513 426 355 jaga.sikon@gmail.com
Nr 19 w Nowym Sączu nowosądecki – Dariusz Mroczek 602-76-07-82 dmroczek@takemusu.pl
Nr 19 w Nowym Sączu nowotarski – Jadwiga Nieckarz 603 796 575 j.nieckarz@interia.pl
Nr 19 w Nowym Sączu tatrzański – Katarzyna Gąsienica 603 219 596 katarzynagasienica@gmail.com
Nr 19 w Nowym Sączu Nowy Sącz – Tomasz Baliczek 606 454 948 tomekbaliczek@poczta.onet.pl
Nr 21 w Warszawie legionowski – Andrzej Zdun 692 443 703 andrzejzdun@forweb.pl
Nr 21 w Warszawie pruszkowski – Agnieszka Kaczorowska-Budek 604 240 620 akaczorowskabudek@gmail.com
Nr 22 w Ciechanowie płoński – Hubert Gburzynski 789 074 930 hubertgb@gmail.com
Nr 24 w Płocku żyrardowski – Adrian Witas 500 512 032 witasadrian@gmail.com
Nr 26 w Siedlcach miński – Wojciech Rawski 601 515 370 wojtek.rawski@gmail.com
Nr 31 w Tarnobrzegu kolbuszowski – Marek Maciąg 698 715 381 marek040566@gmail.com
Nr 37 w Gdyni Wejherowo – Wioletta Mackiewicz-Sasiak 606 917 957 violetta.sasiak@gmail.com
Nr 39 w Katowicach gliwicki – Rajmund Russin 727 901 645 rajmundr@op.pl
Nr 39 w Katowicach Ruda Śląska – Krzysztof Połap 668 402 095 krzysztof.polap@o2.pl
Nr 39 w Katowicach Siemianowice Śląskie – Mariusz Piotrowski, 500 170 281 mariusz.piotros@gmail.com
Nr 39 w Katowicach Sosnowiec – Wojciech Grabowski 605 918 156 napoleon.czarny@wp.pl
Nr 39 w Katowicach Świętochłowice – Henryk Bąkowicz 791 270 371 henrykbakowicz@gmail.com
Nr 39 w Katowicach Zabrze – Janusz Irzyk 607 516 113 janusz.irzyk@gmail.com
Nr 39 w Katowicach MIASTO Katowice Piotr Wazl 609 766 981 piotr_wazl@poczta.onet.pl
Nr 40 w Bielsku-Białej bielski – Pronobis Szymon 724 387 632 rkw.bielsko@gmail.com
Nr 40 w Bielsku-Białej żywiecki – Adrian Midor 508 669 025 adi.kamil@interia.pl
Nr 40 w Bielsku-Białej Bielsko-Biała – Pronobis Szymon 724 387 632 rkw.bielsko@gmail.com
Nr 41 w Częstochowie Częstochowa – Jerzy Zimny, 694-755-474 ksd.tv.zimnyjerzy@gmail.com
Nr 45 w Poznaniu gnieźnieński – Maria Wichniewicz 601 791 485 wima@onet.pl

Nr 46 w Kaliszu krotoszyński – Marek Doliński 601 716 646 mareczek19641964@gmail.com

Facebook Comments

Podobne tematy